Sales Consultant

ZEPTER INTERNATIONAL ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Lucreaza alaturi de managerul de vanzari pentru aplicarea strategiei de sales;
- Identifica noi clienti, ii contacteaza, se intalneste si negociaza cu acestia;
- Furnizeaza permanent feedback pentru imbunatatirea strategiei de marketing, astfel incat sa obtina rezultate cat mai bune si, automat, un bonus mai mare.

CERINTE

- persoana extrem de dinamica si proactiva;
- foarte bune abilitati de comunicare, prezentare si negociere;
- perseverenta si putere de convingere;
- orientare catre client si catre rezultate;

BENEFICII OFERITE

-Comision atractiv;
-Premii in bani, produse si excursii
-Echipa tanara, de perspectiva
-Cursuri de instruire si perfectionare gratuite
-Cariera in domeniul vanzarilor;
-Suportul companiei in actiunile intreprinse

Zepter este prima companie de vanzari directe din Romania, cu peste 17 ani de activitate, in plina expansiune pe piata est-europeana. Compania a demarat un proiect national privind promovarea de aparate medicale si produse cosmetice in scopul atragerii unui nou segment de piata din Romania orientat catre tratamente naturiste, non-invazive.