Consultant Vanzari B2B

Recruitmentpoint

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzarea si incasarea debitelor aferente facturilor emise catre clientii din portofoliul alocat.
Respectarea targetului si a procedurilor de lucru .
Clientul nostru are ca obiect de activitate comercializarea produselor de birotica, papetarie, echipamente, consumabile, IT, in general solutii pentru spatiile de birou.
Sunt o companie cu capital romanesc, cu o echipa de vanzari tanara si dinamica, cu experienta pe piata distributiei produselor de birotica, papetarie si echipamente de peste 15 ani.

CERINTE

Perseverent, cu inclinatii de sales, orientat catre client.
Dorim o persoana serioasa
Experienta in vanzarea de papetarie reprezinta un plus

BENEFICII OFERITE

Se ofera masina de serviciu( full time),
Salariu fix plus comision,
Tichete de masa
Training de vanzari.

Compania noastra are mai mult de 10 ani de experiență în furnizarea de servicii de resurse umane integrate și soluții de forță de muncă în industrii, cum ar fi: IT, Telecom, Pharma, BPO, Call Center, Automotive și altele. Noi dezvoltam in mod constant o bază de candidați calificați pentru fiecare poziție deschisă, în scopul de a oferi o rapidă și o soluție de calitate pentru clienții noștri. Am avut ocazia de a construi unele echipe mari de la zero, ajutându-i să aibă succes și productiv.