SALES AGENT

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Concentrarea eforturile catre vanzarea produselor companiei / incasare;
- Vanzare door to door catre clientii din aria repartizata si identificarea nevoilor acestora;
- Marirea portofoliului de clienti si fidelizarea acestora;
- Promovarea companiei si a produselor comercializate;
- Indeplinirea targetului lunar;
- Incasarea contravalorii produselor vandute;
- Anticiparea competitiei si a ofertelor de pe piata;
- Intocmirea rapoartelor zilnice / saptamanale / lunare;
- Solutionarea plangerile clientilor prin investigarea problemelor.

CERINTE

- Minim 2 ani experienta in domeniul vanzarilor de consumabile auto;
- Studii in domeniul tehnic;
- Permis de conducere;
- Cunostinte de operare Microsoft Office;
- Limba engleza nivel conversational - reprezinta avantaj;
- Bune abilitati de comunicare, organizare, relationare;
- Se apreciaza hotararea, loialitatea.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix+comisioane in functie de realizari;
- telefon si masina de serviciu;
- contract pe perioada nedeterminata.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.