Sales Account Manager

Golden Deal Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identificarea de noi oportunitati de afaceri
Raspunzatori pentru indeplinirea target-ului propus de companie prin telefon si intalniri ce vizeaza noi clienti
Gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti intr-un mod profesionist, in conformitate cu standardele companiei
Revizuiesc în mod consecvent oportunitati de venituri noi
Abilitati in negocierea si identificarea celor mai bune oferte in relatia cu partenerii companiei
Gestionarea fluxului de informatii intre companie si clientii
Executarea planurilor de actiune aprobate si un raport in mod regulat

CERINTE

Studii superioare / in curs
Abilitati de comunicare
Buna cunoastere a MS Office
Buna cunoastere a limbii engleze
Ambitios si orientat spre rezultat
Dornic sa dezvolte o cariera in vanzari
Experienta in vanzari sau call center este considerata un avantaj

BENEFICII OFERITE

Oferim pachet procentual, in functie de experienta si rezultate.

GoldenDeals.ro face parte din grupul multinațional Global Finance, alături de companii precum Total Soft, Call Point, ICAP .
Lansarea oficială a GoldenDeals.ro a avut loc in octombrie 2010 pentru București, iar în 2012 vom extinde activitatea si în alte orașe din țară.