Sales Account Manager

TouristTool

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti priceput in vanzari? Esti o fire dinamica?

Responsabilitati:
- Incheierea de contracte de publicitate
- Account Management – intretinerea relatiei cu clientii existenti
- Obtinerea de intalniri cu clientii potentiali in vederea unei prezentari detaliate a ofertelor de publicitate
- Realizarea si actualizarea unei baze de date de clienti potentiali
- Contactarea telefonica a clientilor potentiali in vederea incheierii de contracte de publicitate
- Raportarea la intervale periodice fata de Coordonatorul de Marketing
- Elaborarea strategiei de Vanzari pe termen scurt si mediu

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

- Bun comunicator

- Abilitati negociere

- Perseverent

- Fire dinamica

- Cunostinte MS Office

- Experienta in vanzari constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

TouristTool angajeaza.
Iti dam:
- Un produs perfectionat si deja vandut pentru mai mult de 80 de clienti (in 3 luni)
- Un laptop
- Telefon sau PDA
- Cafea si Ceai la discretie
- Un salariu fix pe luna
- Comision din vanzari
- Decontari pentru drumurile de serviciu
- in cazul eficientei maxime, (vinzi mai bine decat alte 2 echipe) masina

Am scos o liniuta din lista doar ca sa atragem atentia asupra urmatoarelor avantaje:

- Te antrenam pentru success. Stim ca te pricepi la vanzari, dar un training in plus nu iti va strica niciodata. Ne train-uim echipa pe domeniul de vanzari + ca nu te lasam singur in prima luna. Ca sa iti demonstam ca investim: 1) avem parteneriat cu centrul de studiu LEC Romania pentru orice tip de curs din oferta + 2) ai o carte de specialitate la fiecare 2 luni, aleasa de tine, cumparata de noi.
- Iti oferim sansa de a creste. Am marit echipa in fiecare luna. Cei ce au avut locul tau, acum coordoneaza o echipa de vanzari in diviziile de Comunicare online sau sunt Project Manageri pentru unul dintre portalurile din oferta noastra.

Divizia TouristTool are sediu in Piata Sudului, la 10 metri de metrou. Avem aer conditionat, conditii bune de lucru si vei lucra alaturi de o echipa tanara si creativa.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de indoor advertising membra a grupului Immaginet.