REVIZOR TEHNIC

MERIDIAN TAXI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Tine evidenta lucrarilor auto efectuate in service si a timpului stationarii.
Face inventarul la autovehiculelor aflate in parc si intocmeste lista cu lipsurile constatate.
Raspunde de calitatea si inventarul autovehiculelor.
Face receptia tuturor autovehiculelor proprii care intra si ies din service si raspunde de calitatea tehnica a lucrarilor efectuate .
Verifica bonurile de consum pentru piesele care ies din magazie pe comanda si raspunde de montarea pieselor respective.
Intocmeste proces verbal de predare-primire a autovehiculelor proprii.
Se ocupa de formalitatile necesare pentru intrarea in service a masinilor accidentate si raspunde de receptia calitativa a masinilor dupa efectuarea reparatiilor respective.

CERINTE

Cunostinte PC,
Dinamic, responsabil,
Experienta in gestionare parc auto si in relatia cu autoritatile,
Abilitati foarte bune de comunicare,

BENEFICII OFERITE

Salariu baza + prima lunara.

DESCRIEREA FIRMEI

Prestari servicii de taximetrie