RESPONSABIL TURA EXPEDITIE / SEF DE ECHIPA - COD SE - B

Human Rent Romania S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru unul dintre clientii nostri, companie multinationala cu peste 5000 de angajati, prezenta in Europa Centrala si de Est, care ofera clientilor sai solutii personalizate de logistica - depozitare, ambalare si transport - recrutam:

RESPONSABIL TURA EXPEDITIE / SEF DE ECHIPA

Responsabilitati:
* coordonarea eficienta a echipei din subordine
* planificarea, organizarea si supervizarea indeplinirii sarcinilor specifice depozitului in cadrul echipei din subordine

CERINTE

* experienta de munca intr-un departament de gestiune (productie)
* experienta in supervizarea, coordonarea unei echipe de gestiune (productie)
* persoana cu simtul responsabilitatii
* minim 10 clase - scoala profesionala sau liceul constituie un avantaj
* limba engleza - nivel mediu
* operare Office (Word, Excel)

BENEFICII OFERITE

* salariu motivant + bonusuri
* tichete de masa si alte facilitati
* prima de Craciun si de Paste
* posibilitate de dezvoltare

Pentru programari directe la interviu, contactati-ne la tel: 0728063418 sau tel/fax: 0213104800, luni-vineri 10.00-17.00.

HUMAN RENT ROMANIA S.R.L face parte din grupul multinational Human Rent cu sedii in Ungaria, Cehia, Slovacia si respectiv Romania. Are un numar de peste 5000 de angajati avand un rol dominant pe piata fortei de munca din Europa Centrala in domeniul recrutarii, plasarii fortei de munca temporara si permanenta.
Human Rent are o gama de servicii cat mai ample in domeniul resurselor umane. Sunt elaborate sisteme de module din care viitorii nostri parteneri pot sa-si aleaga solutia ideala:
- Consultanta si management in domeniul resurselor umane;
- Leasing forta de munca;
- Intermediere forta de munca;
- Organizarea cursurilor de limbi straine;
- Training de personal
Dezvoltarea sa dinamica si succesul ei se datoreaza in primul rand faptului ca necesitatile partenerilor de afaceri sunt satisfacute intr-un timp cat mai scurt si intr-un mod profesionist.