Responsabil showroom perdele si draperii F

Dalila Home Interior

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati de contabilitate primara
Activitati de vanzare, ofertare si contractare
Activitati de masuratori si participare la montaje (pentru a se asigura ca este totul in regula)

CERINTE

Cunostnte bune de proiectare in AutoCad, 3D Studio Max sau Corel Draw (constituie avantaj)
Cunostinte de desen tehnic
Cunostinte de limba engleza
Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Salariu fix si comision din vanzari

DESCRIEREA FIRMEI

Misiunea Dalila Interior Concept

Va prezentam cateva motive pentru care sa ne alegeti pe noi.

– Pentru ca avem o vasta experienta in domeniul amenajarilor interioare si multe lucrari realizate cu succes.
– Pentru ca apreciem calitatea materialelor cu care lucram si raportul calitate-pret.
– Pentru ca oferim servicii complete pentru amenajarea locuintei dumneavoastra.
– Pentru ca avem colaborari cu arhitecti si designeri pe care ii apreciem pentru talentul lor si pentru ca si-l pun in valoare in lucrul cu clientii nostri.
– Pentru ca avem un showroom in centrul Bucurestiului la care puteti ajunge foarte usor si pentru ca putem veni si la dumneavoastra, in cazul in care sunteti prea ocupati.
– Pentru ca avem peste 8000 de materiale din care puteti alege.
– Pentru ca avem o gama foarte diversificata de preturi si ne pliem pe bugetul fiecarui client.
– Pentru ca suntem importatori directi din Spania, Italia, Franta si Germania.
– Si nu in ultimul rand, pentru ca apreciem inventivitatea si exigentele fiecaruia.