Responsabil Retea Magazine (middle management, Retail Pharma)

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordoneaza activitatea magazinelor din Bucuresti si tara (brand premim de suplimente nutritive si produse cosmetice);
Ofera suport in deschiderea de noi locatii in tara;
Asigura managementul operatiunilor de magazin;
Actioneaza in scopul atingerii obiectivelor de vanzare;
Aplica si mentine standardele comerciale si operationale de magazin;
Este responsabil cu implemetarea si mentinerea conceptului de merchandising;
Angajeaza, instruieste, indruma, dezvoltă si motiveaza echipa de vanzari.

CERINTE

Studii finalizate in domeniul farmaceutic, biochimie, biotehnologii, nutritie;
Cunostintele in domeniul farmaceutic, parafarmaceutic, nutritionist;
Experienta solida in domeniul farmaceutic/medical;
Experienta in Pharma-RETAIL, middle-management, minim 1-2 ani;
Disponibilitate la deplasari in tara pentru deschiderea de noi locatii;
Limba engleza nivel mediu/bun;
Excelente bilitati de comunicare si leadership;
Capacitate de planificare si organizare.

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
Munca intr-o echipa tanara, dinamica, ambitioasa;
Posibilitatea dezvoltarii carierei in cadrul unei companii de succes;
Pachet financiar motivant (contract prestari servicii);
Programe de training.

Detalii: www.qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.