Responsabil Resurse Umane - Limba ITALIANA

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Indeplineste formalitatile de angajare (contract de munca/dosar angajare).
- Tine evidenta concediilor de odihna si a concediilor medicale.
- Centralizeaza pontajele de la punctele de lucru.
- Tine evidenta fiselor de aptitudini si a fiselor de instructaj privind protectia muncii si PSI
- Eliberare acte solicitate de angajati (adeverinte, etc.)
- Functii de secretariat: gestionarea fluxului de informatii din corespondenta telefonica si electronica, gestionarea corespondentei interne si externe, inregistrarea documentelor si distribuirea acestora, realizarea activitatilor administrative si de protocol.

CERINTE

• Studii superioare finalizate
• Experienţă de lucru în recrutarea şi selecţia de personal
• Foarte bune abilităţi de comunicare şi relaţionare
• Foarte bune abilităţi de planificare şi organizare a activităţii
• Capacitate de a evalua şi a lua decizii
• Dinamism, creativitate şi consecvenţă în acţiune
• Cunoştinţe de limbă ITALIANA
• Cunoştinţe foarte bune de operare PC (Word, Excel)

BENEFICII OFERITE

Companie internationala de Reprezentanta clienti.