Responsabil Productie - Bucuresti

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie austriaca ce produce si vinde / inchiriaza articole textile si produse pentru igiena grupurilor sanitare si carpete lavabile.
Principala activitate este productia de articole textile: uniforme, lenjerii de pat, invelitori de saltele, fete de mese, carpete, cearsafuri, textile refolosibile dupa spalare, dezinfectare, articole pentru bai, dispensere sapun, consumabile etc.

In cadrul fabricii pe care o detine in Bucuresti, clientul nostru are nevoie de o persoana dinamica, ce a parcurs deja etapele de initiere in cariera si care cauta acum sa coordoneze o echipa de aproximativ 50 de angajati si sa isi desfasoare activitatea la un nivel superior, prin prisma atributiilor si responsabilitatilor care ii revin.

CERINTE

In masura in care va regasiti in profilul de mai jos, asteptam o reactie din partea dumneavoastra - Cv, telefon, email:

cunosc limba germana foarte bine
sunt absolvent de inginerie
am bune cunostinte de pc: Word, Excel, etc.
detin permis de conducere
am aptitudini/experienta tehnica
lucrez in productie
coordonez o echipa de oameni si detin bune abilitati de coordonare/leadership pe care le-am dobandit din conducerea acesteia
sunt o persoana foarte organizata, care are capacitatea de a prioritiza activitatile in functie de nevoi si importanta acestora
imi doresc sa cresc ierarhic si sa am in subordine intreg procesul de productie
am incredere in reusita mea si imi doresc foarte mult acest lucru

BENEFICII OFERITE

Vei beneficia de:
un training "On the job" cu Directorul Tehnic pe Europa
un curs de limba germana
masina de serviciu
bonuri de masa
al 13-lea salariu

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Sunteti profesionistul de care avem nevoie, iar noi suntem profesionistii care va propun cele mai bune optiuni de angajare.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.