Responsabil Parc Auto

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam RESPONSABIL PARC AUTO.
Locatia postului: Pitesti/Bucuresti

Responsabilitati:
• Administreaza flota de masini apartinand clientului;
• Stabileste si aloca rutele de transport catre soferi ;
• Programeaza efectuarea schimburilor de lucru pentru soferi ;
• Verifica, tine evidenta si actualizeaza componenta parcului auto apartinand clientului;
• Intocmeste rapoarte de activitate.

CERINTE

• Experienta pe un post similar – minimum 3 ani;
• Studii: Liceu, Scoala profesionala (Ex. Specializare: mecanici auto, tehnician reparatii si intretinere), Facultate (ex. Specializare: AR, TCM, ITT);
• Limba franceza este necesara ;
• Permis de conducere B, C, E;
• Persoana organizata, cu abilitati de comunicare;
• Disponibilitate pentru deplasari in teren pentru a asigura o buna gestionare a flotei auto.

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial motivant;
• Asigurare medicala;
• Mediu de lucru international.