RESPONSABIL MANAGEMENTUL CALITATII

Medical Group Romgermed

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Vei participa la stabilirea si analizarea politicii si obiectivelor in domeniul calitatii
• Vei urmari implementarea si mentinerea Sistemului Calitatii in cadrul laboratorului
• Vei participa activ elaborarea si revizuirea documentelor Sistemului de Management al Calitatii
• Vei identifica neconformitatile si vei lua masurile corrective

CERINTE

ne dorim ca in afara competentelor profesionale, sa gasim,
o persoana care prin munca si devotamentul fata de profesie, sa conduca la promovarea unor servicii medicale de inalta calitate.
Cautam oameni cu un inalt nivel de profesionalism, cu personalitati complexe, cu viziune si putere de convingere.
Cautam deschidere, spirit inovator, dar mai ales o atitudine pozitiva fata de pacient, o atitudine care sa ofere SIGURANTA si INCREDERE.
Daca te regasesti in profilul angajatului Romgermed si :
• ai minim doi ani experienta in domeniul calitatii,
• ai experienta practica dovedita in cadrul unui laborator de analize medicale umane, pe unul sau mai multe departamente, de minim 3 ani
• ai absolvit cursul de specialitate SR EN ISO 1589:2007
• ai abilitati organizationale si spirit de echipa,
atunci asteptam cu deosebit interes aplicatia ta!

BENEFICII OFERITE

Daca va veti alatura echipei noastre, veti avea oportunitatea de a lucra si interactiona cu o echipa interdisciplinara de medici specialisti, profesori universitari,psihologi si specialisti in medicina de laborator.
Grupul Medical Romgermed ofera specialistilor sai:
• Stabilitatea si know-how-ul unei companii nationale cu traditie
• Exercitarea autonoma a activitatii medicale alaturi de o echipa medicala dedicata
• Acces la programe personalizate de training
• Acces la programe diversificate de formare si dezvoltare profesionala (conferinte, congrese)
• Un mediu de lucru modern, cu aparatura si echipamente de inalta performanta
• Un pachet salarial atractiv
• Acces la serviciile medicale clinice si de laborator
Este o provocare pe care speram sa o acceptati!

Medical Group RomGerMed este este una dintre cele mai mari Companii de Servicii Medicale din Romania, fiind singurul lant de centre medicale cu acoperire nationala.
Aflata intr-o puternica expansiune, Compania RomGerMed ofera servicii medicale clinice, de laborator, Medicina de Urgenta si Medicina Muncii la nivel national.