Responsabil lucrari electrice industriale

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Pentru proiectele noastre din tara si strainatate cautam Responsabili de Lucrari, Ingineri cu specialitatea Energetica, Electrotehnica, cu experienta de minim 8 ani in proiectare si executie instalatii electrice industriale (joasa, medie si inalta tensiune) si bune cunostinte de limba franceza.

Abilitatile de management si cunoasterea unei a doua limbi de circulatie internationala vor fi foarte apreciate.

Daca corespundeti cerintelor noastre, sunteti o persoana dinamica si proactiva, cu disponibilitate la deplasari in tara si strainatate, nu ezitati sa aplicati.

BENEFICII OFERITE

Oferim un pachet salarial motivant, expunere internationala si proiecte de anvergura.

Numai candidatii selectati vor fi contactati pentru interviu.

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale