Responsabil IT

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana interesata de:
- dezvoltare de aplicatii specifice in consultanta in management si/sau dezvoltarea de aplicatii pentru sisteme de operare mobile - ex: instrumente de management
- cunostiinte design grafic (Corel, etc)
- auditari de sisteme informatice (adecvanta, consistenta, securitate, optimizari, etc)

CERINTE

-part-time (minim 4 ore per zi, cu program fix stabilit in avans)
-junior level, experienta – minim 3 ani

Calitatile persoanei ideale, sunt:

- Responsabilitate, putere de concentrare si eficienta in munca
- Persoana comunicativa si optimista;
- Persoana organizata

Cerinte:
- Cunostinte SW, HW (Windows Me, Xp, 2000, 2003 + aplicatiile Office aferente)
- Capabilitatea de a instala si configura softuri specifice
- Cunostinte legate de configurarea si intretinerea retelelor de calculatoare
- Intretinere Server: setari drepturi de acces pentru useri, configurari conturi email
- Intretinere Server pe care sunt tinute cateva site-uri
- Administrator si moderator platforme e-learning
- Dezvoltare, mentenanta, testing, debugging website-uri
- Cunostinte programare wordpress