RESPONSABIL DE AFACERE AUTOMATIZARI INDUSTRIALE

INGEDIA Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

COMPETENTE SOLICITATE:
- Piloteaza partea de automatizari a afacerii
- Are un rol de specialist in automatizare (în domeniul automatelor, robotilor, PC industriale, retele, variatia de viteza...)

- Implementeaza Politica Tehnica Automatisme

- Este responsabil inginerie automatisme pentru perimetrul proces ce i s-a incredintat in cadrul proiectelor de industrializare

- Piloteaza partea de automatizari a afacerii de la elborarea temei de proiectare si pâna la atingerea obiectivelor de performanta in perimetrul automatisme.

- Valideaza trecerea jalonului pentru perimetrul proces, pentru partea de automatisme

CERINTE

EXIGENTELE POSTULUI: Inginer specialitatea Automatica

Experienta min 3 ani in Automatica, sau experienta min un proiect de automatizare in domeniu industrial

Cunostinte bune de limba franceza si engleza

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Mediu de lucru dinamic
Colectiv tanar si profesionist
Proiecte de anvergura din domenii diversificate
Oportunitati de lucru in mediu international
Salariu motivant

INGEDIA ROMANIA este o societate franco-romana cu raspundere limitata, infiintata in 2002 ca filiala in Romania a firmei franceze INGEDIA FACILITEUR.

INGEDIA ROMANIA este una dintre cele 13 agenţii ale firmei Ingedia Faciliteur, amplasata in Bucureşti, Romania.
INGEDIA ROMANIA activează in toate domeniile dezvoltate de Ingedia Faciliteur : construcţii civile si industrile, mijloace industriale si infrastructura de transport si energetica. Principala specializare a societatii INGEDIA Romania este infrastructura industriala, domeniu in care asiguram toate tipurile de prestatii tehnice de la ideea initiala a unei investitii si pana la punerea in opera a acesteia.
Experienta noastra cuprinde atat dezvoltarea de investitii noi cat si reabilitarea , modernizarea si readaptarea structurilor existente.