Responsabil calitate produse de origine animală ( Ouă de consum)

SC AVICOLA BUCURESTI SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Urmăreşte respecatea şi îndeplinirea cerinţelor de calitate ale produsului precum şi a cerinţelor legislative;
- Analizează problemele de calitate din procesul de producţie;
- Iniţiază şi solicită acţiuni corective pentru neconformităţile identificate;
- Participă activ la menţinerea SMC si HACCP.

CERINTE

Studii superioare de specialitate in industria alimentară;
Constituie un avantaj absolvirea cursurilor de formare profesională - auditor intern ISO 22000;
Cunoasterea standardelor SR EN ISO 22000/HACCP, SR EN ISO 9001;
Experientă în menţinerea sistemelor de management al sigurantei si calităţii minim 1 an;
Limba engleză nivel mediu/avansat;
Bune cunoştinţe de operare PC(Word, Excel);
Dinamic, comunicativ, responsabil;
Dorinţă de afirmare, interesat de carieră.

BENEFICII OFERITE

Tichete de masă;
Telefon de serviciu.

S.C. Avicola Bucuresti - societate cu renume pe piata aviculturii romanesti, producator de puicute o zi Lohmann Brown si in varsta de 16 saptamani.
Este un important furnizor de oua consum pe piata romaneasca.