RESPONSABIL ADMINISTRATIV - Contabil Junior

SELVA DECKING SYSTEMS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• sa administreze si sa gestioneze documentele, contractele, facturile etc.
• sa realizeze corect toate activitatile la nivel de contabilitate primara
• sa inregistreze corect toate operatiunilor financiar-contabile
• sa intocmeasca, sa verifice avizele de expeditie/ facturi si chitante (dupa caz)
• sa mentina in ordine toate documentele legale
• sa pastrarea legatura cu firma de contabilitate / expertul contabil astfel incat sa nu apara neclaritati sau incorectitudini in situatia contabila
• sa centralizeze si sa transmita rapoartele, situatiile si analizele specifice cerute de manager
• procesarea si pregatirea comenzilor - proceseaza comenzile efectuate online
• pregatire colete pentru livrare, facturi si documente de expeditie pentru colete (awb-uri)

CERINTE

• Cunostinte contabilitate primara - SAGA

BENEFICII OFERITE

Program de lucru: luni-vineri (orarul se va stabili de comun acord)
Mediu de lucru placut

*Salariul se negociaza in functie de cunostinte, beneficiile aduse si experienta.
Zona de lucru: Bucuresti-Aviatiei/Baneasa

DESCRIEREA FIRMEI

Import si comercializare pardoseli din lemn.
www.selva-parchet.ro
www.decking.ro