Responsabil Administrativ

Esk Invest Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati zilnice cu timp redus
receptie persoane la intrarea in companie
- receptie documente + colete curier
- inregistrare, copiere si arhivare documente intrare-iesire
- trimitere documente prin curier
- receptie/trimitere documente prin fax
- raspuns apeluri telefonice si redirectionare
Activitati de contabilitate
- Inregistrare Registru de Casa
- Inregistrare deconturi de cheltuieli
- Inregistrare extrase de cont
- Inregistrare facturi cumparare
- Inregistrare note salarii
- Intocmire facturi vanzare
- Inregistrare reevaluari solduri valuta
- Arhivarea documentelor ( facturi, extrase, deconturi, Registru de Casa)
- Abilitati (Word, Excel)

CERINTE

Absolvent proaspat de facultate profil economic preferabil contabilitate
Experienta in inregistrari contabile nu este obligatorie dar reprezinta un avantaj
Cu dorinta de invatare, oportunitatea formarii langa experti contabili
Abilitate de lucru in echipa
Constituie avantaj: cunostinte contabilitate primara si usurinta in adaptare la aplicatii software

BENEFICII OFERITE

Salariul se acorda potrivit competentelor candidatului si in functie de cele dobandite ulterior angajarii, beneficii: tichete masa, tichete cadou, prime

Companie dinamica activa pe piata din 1998 cu activitate in domeniul IT, dezvoltare imobiliara, inchirieri imobile, parcuri fotovoltaice
Sediul in cladire moderna
Acces usor la mijloace transport (metrou, tramvai)