Reseller International de WebHosting si Domenii cauta Colaboratori

S. C. Amfitrion SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Stiai ca Hostingul este Vital pentru Comertul Online? Daca vrei sa faci parte dintr-o echipa tanara, dinamica cu apetit pentru Afaceri si cu dorinta incapatanata de a deveni tot mai buni te invitam sa ni te alaturi.

Aplicatiile si CV-urile se trimit pe email. Cei care veti fi selectati veti primi detalii si instructiuni in vederea Pregatirii pentru INTERVIU. Interviurile se vor tine in data de 16 -17/11/2012 si 23-24/11/2012

RESPONSABILITATI:

* Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
* Prospectarea pietei si identificare de clienti noi;
* Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
* Mentinerea permanenta a legaturii cu clientii
* Urmarirea realizarii unui plan de vanzari lunar, trimestrial, anual;
* Realizarea rapoartelor de activitate periodice.

CERINTE

- Cunostinte Medii utilizare P.C.
- Notiuni elementarede Marketing si Publicitate
- Abilitati de Comunicare si Negociere
- Organizat
- Nu se solicita experienta!

BENEFICII OFERITE

- Cursuri Gratuite de Specialitate
- Brain-Storming alaturi de Oameni Capabili
- Educatie Financiara si Marketing al Vanzarilor
- Posibilitatea de a evolua si Crearea propriei Echipe
- Posibilitatea de a ALEGE ceea ce vrei sa Promovezi
- Comisioane si Bonusuri in Functie de Performanta
- Ajutor Neconditionat din partea Echipei!

O companie care pune accentul pe dezvoltare si o stransa colaborare cu cei care aleg Succesul alaturi de noi.