Reprezentant vanzari website oferte sanatate

GetWell / Eyedeal Media

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele responsabilitati constau in:
- Contactarea directa, telefonica si prin email a partenerilor, prezentarea oportunitatilor de promovare/vanzare si incheierea de contracte;
- Cunoasterea in detaliu a caracteristicilor produselor;
- Identificarea si intelegerea nevoilor si dorintelor partenerilor si clientilor;
- Consilierea acestora prin realizarea de recomandari individualizate;
- Oferirea de consultanta si suport partenerilor si clientilor;
- Monitorizarea activitatii pe conturile aflate in administrare;
- Atingerea tintelor de vanzari.

CERINTE

Competente si cerinte:
- Studii medii finalizate;
- Cel putin 1 an experienta intr-un domeniu asemanator (preferabil vanzari sau asistenta clienti);
- Cunostinte medii de limba engleza;
- Buna cunoastere a tehnicilor moderne de comunicatii;
- Bune competente PC si utilizare internet;
- Orientare catre client;
- Orientare catre rezultate;
- Initiativa si proactivitate;
- Disponibilitate pentru deplasari.

BENEFICII OFERITE

Oferim:
- Pachet salarial atractiv - salariu fix la care se adauga comisioane din vanzari si bonus pentru atingerea targetului;
- Program de lucru flexibil;
- Training-uri gratuite;
- Posibilitati de dezvoltare personala si profesionala;
- Mediu de lucru elegant si placut in cadrul unei echipe tinere si profesioniste;
- Conditii optime de lucru intr-un mediu dinamic.

Posturi disponibile:
Constanta - 1 pozitie
Bucuresti - 1 pozitie

GetWell este singura platformă dedicată exclusiv sănătății ce oferă utilizatorilor săi accesul la cele mai bune oferte din domeniu, oriunde s-ar afla.
Ne aliem cu cei mai buni furnizori de servicii și produse de sănătate din întreaga țară pentru a lega parteneriate solide în cadrul unei platforme integrate de marketing, în beneficiul utilizatorilor și al partenerilor noștri.