Reprezentant Vanzari Senior

CC Gold Business Services SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, o companie 13 ani experienta in importul si distributia de echipamente profesionale pentru productie publicitara, recrutam Reprezentant Vanzari Senior – Bucuresti.

Responsabilitati:

Administreaza si dezvolta portofoliul de clienti existenti in zona de responsabilitate;
Intocmeste documentele comerciale: oferte, contracte de vanzare cumparare;
Negociaza termenii contractuali cu partenerii existenti in termenii stabiliti de politica companiei;
Ofera consiliere pentru alegerea produsului corespunzator in functie de cerintele clientului;
Realizeaza si implementeaza planuri de actiune pentru indeplinirea obiectivelor interne;
Cunoaste in detaliu produsele firmei.

CERINTE

Permis de conducere categoria B;
Minimum 5 ani experienta in vanzari;
Cunostinte medii de limba engleza;
Cunostinte excelente de operare pe calculator ;
Experienta relevanta in lucrul direct cu clientul (showroom/ teren);
Experienta in vanzari prin telefon, reprezinta un avantaj;
Experienta in vanzare produse tehnice (IT, electrocasnice, echipamente, etc) constituie un avantaj;
Excelente abilitati de comunicare, negociere, vanzare;

BENEFICII OFERITE

Alte informatii

Ce oferim:

Contract perioada nedeterminata;
Pachet salarial motivant si competitiv;
Abonament servicii medicale;
Masina de serviciu, laptop, telefon;
Un mediu de lucru dinamic si profesionist.

HR Gold este o companie de resurse umane ce ofera servicii de recrutare si selectie personal.