Reprezentant vanzari prin telefon

PROFILES RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitati principale:
- administrarea şi dezvoltarea portofoliului de clienti;
- prezentarea, promovarea şi vanzarea produselor în conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
- contribuie la formarea unei baze de date ample referitoare la clienti.
Sarcini si indatoriri specifice:
- redacteaza rapoarte şi procese-verbale ;
- intocmeste documentele comerciale - facturi, avize, alte documente necesare desfasurarii activitatii;
- urmareste realizarea planului de vânzări lunar, trimestrial, anual;
- intocmeste rapoartele solicitate de superiori.

CERINTE

Cerinte post:
- experienta minim 2 ani pe post similar din vanzari;
- cunostinte operare PC (Windows, Microsoft Word si Excel, Internet);
- permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Beneficii oferite:
Salariul lunar net: 1500 lei + procent din vanzari
Contract de munca perioada nedeterminata.

Profiles Recruitment reprezinta o firma de recrutare, selectie si plasare de personal acreditata ANOFM ca furnizor de servicii de mediere a muncii pe piata interna din anul 2004.

CE NE RECOMANDA?

11 Ani in care activitatea desfasurata a fost ghidata de seriozitatea si profesionalismul cu care a fost tratata si solutionata fiecare cerere de angajare personal.

PROFESIONALISM – reprezentat de calitatea serviciilor oferite, de pregatirea personalului nostru, de candidatii prezentati pe lista scurta

EFICIENTA – reprezentata de promtitudinea cu care solutionam cererile primite

SIGURANTA – reprezentata de seriozitatea cu care sunt efectuate verificarile si testarile pentru fiecare candidat prezentat