KEY ACCOUNT MANAGER ACUTE DIALYSIS PRODUCTS

SMART MEDICAL SOLUTIONS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile acestui post vizeaza in primul rand cresterea gradului de performanta in ceea ce priveste indicatorii care tin de numarul de clienti, numarul de echipamente instalate si nu in ultimul rand gradul de utilizare al acestora din urma.
In calitate de distribuitor al celui mai mare producator de echipamente de dializa acuta din lume, ne dorim castigarea in cel mai scurt timp a pozitiei de lider pe acest domeniu. In acest sens candidatul pentru acest post trebuie sa aiba in spate un istoric de succes in ceea ce priveste rezultatele obtinute la fosturile locuri de munca, trebuie sa detina un pachet complex de cunostinte de specialitate, precum si de product management, sa prezinte un nivel avansat de cunoastere a limbii engleze.

CERINTE

ABSOLVENT DE STUDII SUPERIOARE in domeniul MEDICAL / FIZICA MEDICALA / INGINERIE MEDICALA / BIOINGINERIE;
EXPERIENTA ECHIPAMENTE DIALIZA;
Excelent cunoscator al limbii engleze, scris si vorbit;
Abilitati in comunicare;
Spirit de initiativa, responsabil, dinamic;
Capacitati organizatorice;
Capacitatea de a forma si a conduce o echipa;
Disponibilitate program prelungit, deplasari in tara si strainatate;
Permis conducere categoria B, min 2 ani.
Pasaport valabil la perioada angajarii.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru atractiv, echipa tanara, organigrama dinamica.
Pachet salarial motivant, bazat pe criterii de competenta

DESCRIEREA FIRMEI

MEDICAL EQUIPMENTS