Reprezentant vanzari dispozitive medicale

ANCEU

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizeaza activitati de ofertare si vanzare a dispozitivelor medicale catre medici chirurgi, asistenti medicali si pacienti in conformitate cu procedurile companiei.
Este la curent cu activitatile din sectorul in care lucreaza, monitorizeaza competitia si tendintele pietii de profil.
Principalii clienti catre care isi va indrepta activitatea de vanzare: spitale pe sectii de chirurgie, ortopedie, recuperare neurolocomotorie

CERINTE

Absolvent de studii superioare, de preferat in domeniul medical, biologie, bioinginerie medicala.
Experienta anterioara in vanzarea dispozitivelor medicale fabricate la comanda (proteze, orteze), cunoasterea pietei de desfacere.
Demonstreaza abilitati de comunicare si relationare, proactiv, cu putere de convingere.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv corelat cu performanta
- comision din vanzari
- mediu de lucru profesionist
- program de lucru flexibil

DESCRIEREA FIRMEI

Productie si comercializare dispozitive medicale