reprezentant vanzari directe

accesis

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identifica si contacteaza potentiali clienti in vederea remiterii ofertei, negocierii, incheierii si executarii contractelor
- Intocmeste oferte
- Acorda asistenta tehnica si comerciala clientilor si potentialilor clienti;
- negociaza, incheie si asigura executarea contractelor si acordurilor comerciale;
- Tine evidenta contabila primara si intretine relatiile cu clientii din portofoliu;
- participa la indeplinirea atributiilor generale privind vanzarea

CERINTE

- persoana cu abilitati de negociere si coordonare
- experienta in relatia cu trusturile de presa
- organizare
- permis conducere

BENEFICII OFERITE

bonusuri de loialitate si performanta

Accesis Human Resources lucreaza pentru a imbunatati si aduce noi solutii pentru livrarea programelor de training si imbunatatirea continua a produselor. Trainerii sunt mereu in contact cu schimbarile politice si administrative, inteleg mediul de afaceri, cauta solutii optime problemelor de training aparute si sunt dedicati serviciului si administrarii impecabile a relatiilor cu clientii.

www.accesis.ro