Reprezentant Vanzari

ENVIRONMENTAL GLOBAL SOLUTION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea continua a pietei in vederea identificarii si abordarii clientilor noi;
- Dezvoltarea portofoliului actual de clienti;
- Negocierea si incheierea de contracte;
- Incasarea facturilor emise de companie pe numele clientilor alocati;
- Concepe solutiile specifice de consultanta de mediu si colectare, transport si valorificare/eliminare deseuri periculoase;
- Asigura suport post – vanzare;
- Mentine si dezvolta relatii profesionale cu clientii in vederea mentinerii unui nivel ridicat al satisfactiei si fidelizarii acestora;

CERINTE

- Minimum 1 an experienta intr-un post similar;
- Permis conducere cat. B;
- Spirit de initiativa , dorinta de afirmare si orientare catre rezultate.
- Persoana dinamica, cu initiativa si sociabila;
- Foarte bune abilitati de comunicare, negociere , flexibilitate ,amabilitate, diplomatie, capacitate de a lua rapid decizii.
- Cunostinte in domeniul Protectiei Mediului reprezinta avantaj
- Disponibilitea de a efectua deplasari zilnice in aria de responsabilitate Bucuresti( sectoare alocate);

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a lucra in cadrul unei companii in plina dezvoltare, posibilitati de promovare
- Pachet salarial motivant, cu sistem de bonusare in functie de vanzarile realizate – 800 -1000 euro
- Masina , telefon, laptop;

ENVIRONMENTAL GLOBAL SOLUTION a fost conceputa pentru a sprijini companiile si a oferi solutii complete de consultanta de specialitate in domeniul protectiei mediului; Colectarea deseurilor periculoase si nepericuloase;
Masuratori emisii atmosferice;

Societatea noastra aduce un plus de valoare serviciilor existente pe piata la momentul actual, prin intelegerea nevoilor clientilor, practicand totodata cele mai mici preturi de pe piata oferind servicii complete in domeniul Protectiei Mediului.