Reprezentant Vanzari

ENVIRONMENTAL GLOBAL SOLUTION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea continua a pietei in vederea identificarii si abordarii clientilor noi;
- Dezvoltarea portofoliului actual de clienti;
- Negocierea si incheierea de contracte;
- Incasarea facturilor emise de companie pe numele clientilor alocati;
- Concepe solutiile specifice de consultanta de mediu si colectare, transport si valorificare/eliminare deseuri periculoase;
- Asigura suport post – vanzare;
- Mentine si dezvolta relatii profesionale cu clientii in vederea mentinerii unui nivel ridicat al satisfactiei si fidelizarii acestora;

CERINTE

- Minimum 1 an experienta intr-un post similar;
- Permis conducere cat. B;
- Spirit de initiativa , dorinta de afirmare si orientare catre rezultate.
- Persoana dinamica, cu initiativa si sociabila;
- Foarte bune abilitati de comunicare, negociere , flexibilitate ,amabilitate, diplomatie, capacitate de a lua rapid decizii.
- Cunostinte in domeniul Protectiei Mediului reprezinta avantaj
- Disponibilitea de a efectua deplasari zilnice in aria de responsabilitate Bucuresti( sectoare alocate);

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a lucra in cadrul unei companii in plina dezvoltare, posibilitati de promovare
- Pachet salarial motivant, cu sistem de bonusare in functie de vanzarile realizate – 800 -1000 euro
- Masina , telefon, laptop;

ENVIRONMENTAL GLOBAL SOLUTION ofera servicii de inalta calitate si vine in intampinarea nevoilor clientilor cu solutii si servicii complete in domeniul Protectiei Mediului