Reprezentant Vanzari

SC Four to Four Concept SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vanzarea de produse destinate amenajarilor interioare si exterioare
- Dezvoltarea relatiilor cu clientii existenti
- Identificarea si inceperea colaborarii cu clienti noi
-Participarea activa la planificarea si implementarea strategiei de vanzari
- Se ofera salariu motivant ( comision din vanzari ), masina si telefon mobil;

CERINTE

- Experienta relevanta intr-o pozitie similara;
- Gandire pozitiva, orientare spre rezultate;
- Persoana dinamica, cu abilitati dezvoltate de comunicare, negociere si organizare;
- Seriozitate, spirit de echipa, initiativa;
- Permis de conducere cat.B.

Noi suntem Wallpoint, o companie de retail cu pasiune pentru design, creativitate si eleganta. Infiintata in anul 2017 cu scopul de a introduce pe piata din Romania o serie de produse de calitate ridicata, la un pret concurential, respectam ultimele trenduri decorative.
Interactionam cu domeniul constructiilor si design-ului si suntem satisfacuti atunci cand colaboram pentru a livra produse si servicii de cea mai inalta calitate.
Suntem o echipa tanara de profesionisti in domeniul retail iar misiunea noastra este sa devenim o sursa de inspiratie pentru toti consumatorii de design interior si exterior.