REPREZENTANT VANZARI

SC MTI RETAIL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea si vanzarea produselor din portofoliul companiei in conformitate cu cerintele stabilite;
- Oferirea de informatii tehnice privind produsele si pregatirea de prezentari specifice pentru potentialii clienti;
- Elaborarea ofertelor speciale, participarea la licitatii, intocmirea documentatiei si monitorizarea proiectelor de vanzare;
- Participarea la congrese, conferinte si alte activitati specifice;

CERINTE

- Studii superioare medicale, kinetoterapie sau tehnice;
- Experienta in domeniul vanzarii de dispozitive si aparatura medicala;
- Cunostinte avansate de limba engleza;
- Cunostinte avansate de operare calculator (MS Office, Internet);
- Permis de conducere categoria B;
- Disponibilitate pentru deplasari;

BENEFICII OFERITE

- Oportunitati de dezvoltare profesionala;
- Un mediu de lucru placut intr-un colectiv performant si dinamic;
- Sistem competitiv de remunerare si bonusuri de performanta;
- Instrumente de lucru: auto, laptop, telefon;

Companie cu activitate in domeniul medical, leader de piata in segmentul ortopediei si aparaturii medicale pentru specializarile chirurgie, imagistica, sterilizare, recuperare medicala.