REPREZENTANT VANZARI

DIVA HAIR COSMETICS

Job expirat

RESPONSABILITATI

*prospectarea continua a pietei in zonele alocate - Bucuresti;
* identificarea noilor clienti;
*mentinerea si dezvoltarea relatiilor de afaceri cu clientii deja existenti;
* vizitarea clientilor in urma intalnirilor stabilite anterior;
*realizarea de oferte bazate pe necesitatile si cerintele clientilor si participarea la negocieri;
*prezentarea de rapoarte de vanzari catre superiorul direct in termenul de timp alocat;
*atingerea planului lunar de vanzari.

CERINTE

*ai experienta in vanzari B2B de minim 1 an? (experienta in domeniul comertului produselor profesionale reprezinta un real avantaj, insa nu este obligatorie);
*ai permis de conducere categoria B si esti un sofer activ?
*esti o persoana carismatica, cu putere de convingere, greu de descurajat?
*iti doresti sa comercializezi produse profesionale pentru ingrijirea parului, tenului si corpului?
*reusesti sa te pliezi si sa te faci placut oricarui tip de persoana cu care intri in contact?
*esti o persoana ambitioasa, orientata spre rezultat si cauti sa te perfectionezi din punct de vedere profesional?
*esti in cautarea unui job dinamic, care presupune atat munca de teren, cat si munca de birou, cu deplasari frecvente la clienti?
*dispui de imaginatie si gasesti cu usurinta solutii?

BENEFICII OFERITE

*pachet salarial atractiv format din salariu fix si bonusuri in functie de vanzarile efectuate;
*masina, telefon si tableta;
* abonament privat de sanatate;
* discount-uri la produsele achizitionate din gama Diva Hair Cosmetics si Dasha
* posibilitati reale de dezvoltare profesionala intr-o echipa tanara si orientata spre performanta profesionala;
* training

DIVA INTERACTIVE se ocupa cu administrarea unui grup de firme, a caror activitate se invarte in jurul targetului feminin. De peste 5 ani oferim atat continut online premium cititoarelor noastre, cat si servicii de publicitate ultra-eficiente clientilor cu care colaboram prin intermediul portalului www.divahair.ro. Ne-am extins si pe partea de produse profesionale pentru saloane! DIVA HAIR COSMETICS este cel mai tanar membru al grupului nostru de firme. Suntem o ochipa foarte tanara, deschisa si orientata catre rezultate. Te-am facut curios? Te invitam sa ne vizitezi site-ul: www.divahaircosmetics.ro