Reprezentant Vanzare Divizia Farmacii (promovare parafarmaceutice premium)

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania este lider mondial in domeniul suplimentelor nutritive si promotor al conceptelor avansate de sanatate prin inovatie si wellness.
Promoveaza produsele in lanturile de farmacii, la medicii de specialitate si in magazinele proprii de specialitate.

Responsabilitati:
- Indeplinirea obiectivelor lunare de vanzare si promovare;
- Crearea, dezvoltarea si mentinerea unor relatii constructive cu farmaciile de lant din zona alocata;
- Sustinerea activitatilor specifice de marketing, vanzare, negocieri contractuale, indelinirea obiectivelor de vanzare lunare;
- Vizite la clienti pe zona alocata din Bucuresti si ocazional limitrof;
- Respectarea programului de lucru si al touring planului.

CERINTE

Cerinte:
- Experienta pe o pozitie similara in vanzare farmaceutica teren suplimente, OTC-uri, parafarmaceutice- minim 1-2 ani experienta;
- Studii de biochimie, farmacie, nutritie- reprezinta avantaj;
- Excelente abilitati de negociere, prezentare si vanzare;
- Persoana orientata spre indeplinirea obiectivelor de vanzare;
- Carnet auto categoria B si disponibilitate la deplasari.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial variabil in functie de realizarile lunare compus din: fix 2500 lei + bonsu lunar variabil incepand de la 1000 lei;
- Contract de munca nedeterminat, norma intreaga;
- Logistica necesara oferita de companie.

"Pesimistul vede dificultăți în orice oportunitate. Optimistul găsește oportunități în orice dificultate.” (Winston Churchill)
Simți că a venit momentul să faci o schimbare în carieră? Dacă ești în căutarea unui job de calitate, te invităm să ne trimiti cv-ul. Astazi poate fi prima zi în care să vă valorificați potențialul exact așa cum doriți.