Reprezentant vânzări

SMART LEGAL CONCEPT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilități:

Identificare de noi clienți și creare unei baze de date noi,
-Prezentarea către clienți a ofertelor de servicii de instalare sisteme de securitate,
Transmiterea de date specifice prin e-mail către clienți,
Propunerea de soluții adaptate în funcție de nevoile clientilor si concurență,
Identificarea potențialului pieței,
Analiza pieței,
Identificarea dificultăților de vânzare și propunerea de soluții;
Adaptarea discursului în funcție de client,
Integrarea în echipă.

CERINTE

Cerințe:

Candidatul ideal:

Cu sau fără experiență în vânzări
Căutăm o persoana cu atitudine proactivă și spirit de inițiativă pentru un proiect ambițios.
Permis de conducere cat. B
Cunoaștere la nivel conversațional bun în română
Aptitudini reale de adaptare, implicare, entuziasm, ambiție și dinamism.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

Pentru că prețuim implicarea și dorința de a învăța, oferim următoarele avantaje:

Contract de muncă pe perioadă nedeterminată,
Instruire și formare în domeniul sistemelor de securitate,
Feedback și coaching permanent,
Oportunități reale de a dezvolta o carieră într-un mediu profesionist, împreună cu o echipă dinamică și de succes,
- Pachet salarial atractiv (salariu fix + sistem de beneficii + sistem de bonus lunar).

DESCRIEREA FIRMEI

Domenii de activitate:

- consultanță securitate privată: Analiză de risc la securitate fizică;

- proiectare, instalare, service, distributie sisteme de securitate (sisteme de alarmare la efracție, supraveghere video, control acces pietonal și auto, antifurt magazine, interfonie și videointerfonie, avertizare incendiu, automatizări porți și uși de garaj sisteme de iluminat), confectii metalice

Bucuresti - Prahova - Giurgiu - Dambovita - Buzau - Arges - Brasov