REPREZENTANT TEHNICO COMERCIAL

Lantech System

Job expirat

RESPONSABILITATI

- stabilirea si mentinerea de relatii stranse cu beneficiarii, identificarea oportunitatilor de afaceri.
- identificarea si contactarea clientilor potentiali
- propunerea si coordonarea elaborarii solutiei tehnice pentru oferta.
- stabilirea strategiei de pret pentru oferta.
- sustinerea si negocierea ofertei.
- negocierea conditiilor contractuale si elaborarea propunerilor de contract.
- cercetarea permanenta a pietei pentru identificarea de noi domenii de interes si promovarea acestora.
- indeplineste obiectivele stabilite cu managerul.

CERINTE

- experienta profesionala - minim 1 an in vanzari constituie un avantaj.
- persoana foarte organizata, capabila sa isi stabileasca si sa lucreze dupa prioritati
- capacitate de asimilare si procesare rapida a informatiilor si capacitate de adaptare la schimbari si situatii speciale

BENEFICII OFERITE

- discutabile

Infiintata In anul 2004, SC Lantech System S.R.L s-a dedicat dezvoltarii distribuirii si integrarii intregii complexitati a tipurilor de sisteme de securitate ajungand In prezent unul dintre importantii furnizori de sisteme de securitate de pe piata romaneasca.

In anul 2006 societatea a devenit si membru al ARTS (Asociatia Romana pentru Tehnica de Securitate)