Reprezentant tehnic vanzari (IT)

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mentinerea si dezvoltarea portfoliului de clienti: prospectarea pietei, contactare telefonica a clientilor (50% din baza de date, 50% contactare la ``rece``), ofertare.
Activitatea va fi proponderent de birou.

CERINTE

- absolvent al unei facultati cu profil informatic sau similar (liceu, cursuri);
- 3 ani experienta recenta in vanzari, B2B, domeniul IT;
- experienta tehnica reprezinta, de asemenea, un avantaj (nu este nevoie sa fie recenta);
- limba engleza - nivel mediu-avansat;
- persoana energica, orientata spre rezultat, persuasiva, perseverenta, motivata.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix 500 euro + parte variabila,
- lucrul intr-o echipa tanara , dinamica, locatie centrala.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.