REPREZENTANT TEHNIC VANZARI

CEROB SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inginer de vanzari aparatura hidraulica si pneumatica Parker Hannifin:
- Dezvolta si mentine relatiile cu clientii;
- Prezinta clientilor oferta de produse si ofera solutii tehnice;
- Negociaza preturi de vanzare;
- Preia comenzile de produse si urmareste livrarea acestora catre beneficiar.

CERINTE

- Studii tehnice
- Permis auto categoria B;
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Disponibilitate de deplasare;
- Cunostinte operare PC.
- Limba straina - engleza
Cautam o persoana cu spirit de initiativa, bun comunicator , bun organizator, o persoana riguroasa si reactiva.

BENEFICII OFERITE

Se ofera contract pe perioada nedeterminata, salariu motivant, tichete de masa, decontare transport, bonusuri, abonament clinica medicala.

Societatea a fost infiintata in anul 1991 si realizeaza lucrari de proiectare si productie de instalatii hidraulice si pneumatice, modernizari de prese hidraulice, proiectare si executie de utilaje din diverse domenii ale industriei. Pentru mai mult detalii vizitati www.cerob.ro.