Reprezentant tehnic si comercial

SC Ludav Trading SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- contactarea potentialilor clienti din industria auto, constructii sau industrie;
- intretinerea relatiilor cu cei deja existenti;
- preluarea comenzilor si livrarea marfii;
- acorda asistenta din punct de vedere tehnic si comercial clientilor deja existenti dar si celor potentiali ;

CERINTE

- absolvent studii superioare sau medii din domeniul tehnic;
- experienta in domeniul vanzarilor;
- abilitati de comunicare si negociere;
- posesor carnet de conducere categoria B;
- cunostinte domeniul tehnic.

BENEFICII OFERITE

- se ofera un pachet salarial atractiv raportat la realizari (salariu fix + comision);
- instruire de specialitate prin participarea la programe de training in tara si in strainatate, in functie de posibilitatile firmei;
- masina de serviciu si abonament telefon.

Societatea comerciala LUDAV TRADING SRL a fost infiintata in anul 2010, avand o echipa puternica, cu experienta in vanzarile adresate segmentului industrial, fiind un furnizor de cosumabile destinate activitatilor de intretinere si reparatie in domeniile auto, constructii si industrial.Comercializand repere de diferite tipodimensiuni, se asigura consultanta si se ofera solutii tehnice privind alegerea produsului potrivit cerintelor fiecarui client prin intermediul agentilor de vanzari. Cele doua directii complementare in care este divizata activitatea noastra si prin care urmarim sa obtinem satisfactia clientului, sunt promptitudinea si calitatea.