Reprezentant tehnic comercial Amenajari de interior

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Contacteaza-ne si depune canditatura ta pentru a face partea dintr-o echipa tanara si activa in domeniul amenajarilor de interior care activeaza in domeniu de peste 10 ani, focusata pe
calitate si obtinerea de rezultate. Toate proiectele sunt concepte proprii, manufacturate in atelierul propriu.
Activam pe piata .RO si tintim pietele externe. Detalii despre compania: conceptdesign.solutions

CERINTE

Intampinarea si consilierea clientilor din domeniul online din tarile comunitare.
Promovarea imagini companiei si a produselor si solutiilor tehnice
Indentificarea de solutii tehnice potrivite nevoilor clientilor
Realizarea obiectivelor de vanzari

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + bonuri de masa si bonusuri de performanta;
Perspectiva dezvoltare personala si profesionala intr-un domeniu tehnic;
Vor fi contactati pentru interviu numai candidatii care corespund cerintelor enuntate