Reprezentant tehnic comercial

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI :
- Gaseste noi parteneri pentru companie si recomanda deschiderea, pastrarea sau inchiderea locatiilor pe care le gestioneaza pe baza unei analize detaliate;
- Gestioneaza locatiile partenere existente fiind interfata dintre parteneri si departamentele societatii (Financiar, Tehnic, Juridic);
- Efectueaza reparatii minore asupra echipamentelor de lucru;
- Responsabil cu activitatea de colectare numerar de la locatiile partenere;
- Responsabil cu intocmirea documentelor contabile primare (in conformitate cu prevederile legale) pentru punctele de lucru gestionate;
- Responsabil cu pastrarea, in bune conditii, a relatiilor cu partenerii;
- Alte sarcini date de conducerea societatii.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
Tanar, dinamic, entuziast, cu bune abilitati de comunicare, usor adaptabil, responsabil si organizat, disponibil pentru deplasari si munca de teren, de preferinta cu experienta anterioara in distributie sau vanzari.

BENEFICII OFERITE

Se vor discuta in cadrul interviului.