Reprezentant tehnic comercial

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI :
- Gaseste noi parteneri pentru companie si recomanda deschiderea, pastrarea sau inchiderea locatiilor pe care le gestioneaza pe baza unei analize detaliate;
- Gestioneaza locatiile partenere existente fiind interfata dintre parteneri si departamentele societatii (Financiar, Tehnic, Juridic);
- Efectueaza reparatii minore asupra echipamentelor de lucru;
- Responsabil cu activitatea de colectare numerar de la locatiile partenere;
- Responsabil cu intocmirea documentelor contabile primare (in conformitate cu prevederile legale) pentru punctele de lucru gestionate;
- Responsabil cu pastrarea, in bune conditii, a relatiilor cu partenerii;
- Alte sarcini date de conducerea societatii.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
Tanar, entuziast, comunicativ, cu spirit de echipa si abilitati de comunicare, usor adaptabil, responsabil si organizat, disponibil pentru deplasare in jurul Bucurestiului, de preferinta cu experienta anterioara in unul dintre urmatoarele domenii: distributie, vanzari, relatii clienti.

BENEFICII OFERITE

Se vor discuta in cadrul interviului.