Reprezentant tehnic-comercial

EUROCASA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-prezentarea si promovarea produselor conform standardelor si politicii comerciale a societatii;
-crearea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
-indeplinirea target-ului de vanzari si a altor obiective stabilite de societate;
-incheierea si negocierea contractelor, urmarirea derularii acestora;
-oferirea de solutii tehnice clientilor;
-intocmirea de situatie/rapoarte de activitate periodice.

CERINTE

-experienta in domeniul comercializarii tamplariei de interior/usi;
-cunostinte operare PC;
-obligatoriu carnet ctg B;
-disponibilitate pentru activitate de teren;
-abilitati de comunicare si negociere;
-abilitati de planificare si organiyare.

BENEFICII OFERITE

-masina
-telefon

Societate ce comercializeaza usi de intrare si usi de interior la standarde de calitate superioara, import Italia. Avem o experienta de peste 10 ani in domeniul finisajelor interioare pe piata romaneasca. Am inceput activitatea in Craiova, am deschis magazine de prezentare in Bucuresti si Constanta, am creat retea de distributie in intreaga tara. Acum se impune necesitatea dinamizarii activitatii desfasurate in Bucuresti/Ilfov prin completarea echipei.