Reprezentant servicii medicale Bucuresti, Cluj-Napoca, Iasi, Timisoara, Brasov

Micro Route Technology

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cine suntem

BakimWay este o platformă de turism medical care ajuta pacientii din intreaga lumea sa calatoreasca in alta tara, pentru a avea acces la servicii medicale de inalta calitate dar la pret mai scazut.
Dorim sa revolutionam turismul medical prin introducerea tuturor serviciilor de care un pacient are nevoie pentru a calatori in strainatate: clinici, hoteluri, restaurante, si atractii turistice.

CERINTE

* Sa extinzi relatiile cu potentialii clinti cheie B2B (spitale si clinici)
* Sa ai un nivel excelent de limba engleză (aceasta este o cerinta obligatorie!) - Alte limbi sunt binevenite
* Experienta de lucru in industria de turism sau de servicii medicale este un avantaj
* Sa ai un smartphone si un computer cu access la internet
* Sa ai un interes puternic în materie de sănătate si mare empatie in relatiile cu nevoile celorlalti
* Sa stii sa utilizezi sistemul de tichetele de tip CRM este un avantaj
* Sa promovezi in randul doctorilor, spitalelor, clinicilor, organizatiilor medicale, atat din strainatate cat si din Romania, brandul BakimWay - Takes care of you

BENEFICII OFERITE

* Comision pentru fiecare parteneriat incheiat cu clinica sau spital
* Platile saptamanale
* Posibilitatea de a lucra 2 sau 4 ore pe zi, de oriunde vrei, atata timp cat ai o conexiune la internet.
* Sef bun si intelegator

BakimWay is the first full service platform for medical tourism. We help patients who want to travel abroad for healthcare find a suitable clinic, a good doctor, while we also offer restaurants, hotels and leisure options within the area of the medical facility.
We want to offer people a simple and complete medical travel experience. By offering them all the features they need when travelling, we help patients save important amounts of time and money.
Over the past two years, over 11 million patients traveled away from their home countries to pursue medical care. Patients look for cost effective treatment, good doctors and well equipped medical facilities. The total value of the medical tourism market is currently estimated between 41 and 57 billion dollars and it has a great growth potential of 15 to 25% per year.
In the near future we plan to implement a flight booking system and include transport options from the airport to the clinic to simplify even more the travel planning process.