Reprezentant medical spitale

Pansiprod Medical, SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-promoveaza produsele si genereaza recomandari ale produselor din portofoliul companiei;
- initiaza si mentine relatiile profesionale cu medici/alte cadre medicale de specialitate din spitale/cabinete medicale;
- formeaza, mentine si actualizeaza o baza de date a contactelor din teritoriul alocat;
- monitorizeaza prezenta si activitatea concurentei si propune masuri in consecinta ;
- sustine participarea firmei la licitatii pentru achizitii organizate de spitale

CERINTE

-studii de medicina, farmacie, bioinginerie, biologie
-experienta relevanta in promovarea/vanzarea produselor medicale (constituie un avantaj)
-abilitati in comunicare, prezentare si planificare
-persoana dinamica, responsabila, optimista, cu atitudine pozitiva
-cunostinte de limba engleza, operare PC
-permis de conducere cat B, disponibilitate de deplasare

BENEFICII OFERITE

-Salariu motivant (fix + comision din vanzari)
-mediu de lucru dinamic
-oportunitati de dezvoltare a carierei

S.C PANSIPROD MEDICAL S.R.L este astazi unul din cei mai mari distribuitori nationali de produse parafarmaceutice si materiale medicale din Romania, cu un portofoliu de peste 1500 produse si peste 5000 de clienti, avand o retea de distributie ce acopera intreg teritoriul tarii prin cele 10 depozite (Alba, Brasov, Cluj, Constanta, Craiova, Galati, Iasi, Oradea, Timisoara si depozitul central Bucuresti).
Furnizam produse de cea mai inalta calitate, iar fiecare livrare efectuata constituie o recomandare pentru noi.
Obiectivul companiei noastre este cresterea continua a calitatilor serviciilor oferite si satisfacerea optima a cerintelor clientilor nostri.
Zona: Piata Presei Libere - Str. Baiculesti Nr.1 (intersectie cu Str. Straulesti)