Reprezentant medical divizia Capsio

Global Research

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Promoveaza si furnizeaza informatii despre produsele Capsio Spray Nazal din portofoliu, catre clienti – (medici si farmacisti, magazine naturiste);
-Realizeaza targetele de vanzari individuale si zonale conform strategiei de marketing

CERINTE

Studii Superioare de Medicina, Farmacie sau echivalent ( pot constitui un avantaj)
- Domiciliu stabil in orasul de referinta si disponibilitate de a calatori;
- Carnet de conducere categoria B;
- Experienta anterioara de vanzari sau cea de reprezentant medical sau de vanzari dispozitive medicale.
- Aspect fizic ingrijit.

BENEFICII OFERITE

- Venit fix + bonusuri de performanta
- Suport din partea unei echipe de inalt nivel profesional;
- Reale posibilitati de dezvoltare profesionala intr-un mediu tanar si dinamic.
- masina de serviciu, telefon

Companie de cercetare si productie remedii terapeutice naturiste.