REPREZENTANT MEDICAL

Medical Group Romgermed

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promoveaza serviciile medicale de laborator ale companiei catre clienti (medici de familie, medici din spitale sau ambulatorii de specialitate), implicandu-se activ in mentinerea si dezvoltarea relatiei cu acestia.
Identifica noi clienti potentiali pe piata.
Cunoaste in detaliu serviciile si activitatile din laboratoarele de analize medicale.Studii superioare

CERINTE

Experienta in promovarea analizelor de laborator sau ale altor produse catre personalul medical.
Abilitati de comunicare, prezentare si planificare (cursuri de vanzari constituie un avantaj).
Persoana dinamica, responsabila, optimista, cu atitudine pozitiva.
Cunostinte de limba engleza, operare PC;
Permis de conducere, disponibilitate pentru deplasare.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv.
Posibilitati reale de promovare si perfectionare.
Mediu de lucru exceptional, intr-o echipa dinamica si profesionista

Medical Group RomGerMed este este una dintre cele mai mari Companii de Servicii Medicale din Romania, fiind singurul lant de centre medicale cu acoperire nationala.
Aflata intr-o puternica expansiune, Compania RomGerMed ofera servicii medicale clinice, de laborator, Medicina de Urgenta si Medicina Muncii la nivel national.