REPREZENTANT MEDICAL

TEVA PHARMACEUTICALS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea imaginii si produselor companiei in conformitate cu cerintele si standardele acesteia;
- Dezvoltarea relatiilor profesionale cu medici si farmacisti si alte categorii profesionale din institutiile medicale vizitate;
- Participarea si organizarea de diverse evenimente (simpozioane locale, conferinte, mese rotunde);
- Indeplinirea obiectivelor individuale asumate.

CERINTE

- Studii superioare de Medicina, Farmacie, Biologie si experienta in domeniul farmaceutic;
- Disponibilitate de a calatori in zonele alocate;
- Bune abilitati de comunicare, persoana bine organizata, dinamica si cu simt antreprenorial;
- Cunostinte operare PC;
- Cunostinte de limba engleza;
- Permis de conducere auto-obligatoriu.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial corespunzator experientei de lucru acumulate;
- Bonus in functie de performanta;
- Masina de serviciu, laptop, telefon mobil

Teva Pharmaceutical Industries Ltd. este o companie farmaceutica multinationala specializata in dezvoltarea, productia si promovarea atat a produselor generice, cat si a produselor inovative.
Teva este intre primele 20 companii farmaceutice si este lider mondial pe piata de generice.