Reprezentant medical

worwag pharma romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Este responsabil de promovarea produselor in aria de responsabilitate
-Este responsabil de crearea, mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu personalul medical implicat in recomandarea produselor si serviciilor promovate
-Este responsabil de generarea de noi oportunitati de a creste numarul de clienti (pacienti)
-Este responsabil de identificarea, organizarea si participarea la seminarii, targuri, congrese in zona de responsabilitate
-Este responsabil de gestionarea cu eficienta a bugetului de promovare si incentivare in zona de responsabilitate
-Activitatea se desfasoara pe urmatoarele planuri: spital, clinici, cabinete medicale, zona pacientilor, CAS in zonele de responsabilitate

CERINTE

-licentiat in medicina sau farmacie
-persoana dinamica,sociabila,deschisa,flexibila,capabila sa se automotiveze
-disponibilitate de calatorie
- permis de conducere categoria B
- cunostiinte de limba engleza
- experienta in domeniu constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- mediu motivant de lucru
- masina, telefon, laptop
- salariu motivant
- premii in functie de realizari

DESCRIEREA FIRMEI

reprezentanta firma germana - medicamente