Reprezentant Comercial

Deny Fontaine SAS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea produselor si valorilor DENY FONTAINE
- Dezvoltarea portofoliului de clienti si parteneri
- Intretinerea si dezvoltarea relatiilor cu actualii clienti si parteneri in Romania
- Negocierea si urmarirea derularii contractelor
- Incasarea contravalorii contractelor stabilite sau existente

CERINTE

- Experienta in domeniul comercial/ vanzari
- Vorbitor de limba franceza
- Profesionalism, seriozitate si implicare
- Disponibiltate deplasari
- Dinamism, autonomie, spirit de initiativa
- Cunostinte in domeniul securitatii si al sistemelor de inchidere (atu dar nu obligatoriu)
- Disponibilitate imediata

BENEFICII OFERITE

- Detaliile contractuale vor fi negociate in cadrul interviului.

Leader francez in domeniul echipamentelor si sistemelor de control al accesului pe baza de organigrama, mergand de la sisteme de inchidere mecanice pana la gestiunea electrica pe baza de cilindru, DENY FONTAINE, membra a grupului Securidev, prin oferta sa globala, asigura protectia localurilor cu un nivel crescut de risc si de securitate.

Tip de distributie: B2B.

Clienti: administratii, industrii, institutii, spitale, aeroporturi, banci, etc.
Pentru informatii suplimentare cu privire la activitatea pe care o desfasuram, va invitam sa vizitati site-ul nostru