Relationship Manager Persoane Fizice

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam pentru unul dintre partenerii nostrii, o Banca de renume din Romania, Relationship Manager Persoane Fizice.

Descrierea jobului
-promovarea si vanzarea produselor de creditare si serviciilor bancii, pentru persoane fizice.

CERINTE

Candidatul ideal
- Studii superioare (finalizate sau in curs de finalizare);
- Cunostinte de operare PC;
- Orientare spre vanzare;
- Foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
- Abilitati de solutionare a problemelor;
- Responsabilitate, initiativa, orientare catre client;
- Spirit de echipa, atitudine pozitiva si entuziasm;
- Orientare spre atingerea rezultatelor.

BENEFICII OFERITE

OFERTA/BENEFICII:
-oportunitate cariera intr-o companie stabila din mediul bancar;
-pachet de beneficii (bonuri de masa, asigurare medicala, pensie privata);
-salariu motivant si bonus corelat cu performanta.

Te asteptam sa aplici, candidatii selectati vor merge mai departe in etapele de selectie.