RELAȚII CU CLIENȚII / CONTABIL CU LIMBI STRĂINE

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

DESCRIEREA COMPANIEI:
Companie multinațională, lider global in dezvoltarea afacerilor si managementul tehnologic, este cunoscută ca fiind orientată către rezultat și dezvoltare, către mulțumirea și menținerea clienților și implicit către generarea veniturilor și a profitului.
Posturi disponibile: 20
RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Italian Human Resources Officer/Customer care/General Ledger/Accountant Payable
German Accountant Payable/Accountant Receivable/Customer Care

CERINTE

Studii superioare economice/ alt profil finalizate.
Cunoștințe de limba engleză citit/scris/vorbit nivel avansat.
Cunoștințe de limba italiană citit/scris/ vorbit nivel avansat sau cunoștințe de limba germană citit/ scris/ vorbit nivel avansat.
Experiență minimum 6 luni.
Disponibilitate pentru relocare în București.
Persoană organizată, orientată spre rezultate și client.
Persoană comunicativă, dornică să invețe lucruri noi.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv - 500- 1000 Euro/luna
Training profesional de către experți.
Asigurare medicală.
Bonuri de masă.
Bonusuri de performanță.
Posibilitatea de a avansa ierarhic la locul de muncă.
Job full time.

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.